PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003481}

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
8,3 84 437
ocen
8,3 10 1 84437
7,7 51
ocen krytyków
Diuna: Część druga
powrót do forum filmu Diuna: Część druga

Słabo

ocenił(a) film na 3

Duzo powtorzen, raz pokazana scena w tej samej formie wraca, az do znudzenia, a fabula sprowadza sie w duzej mierze do walk, gdy juz sa dialogi to przesycone plytkim i nachalnym mistycyzmem.

Religijnosc fremenow ma zabarwienie zartobliwe, cyniczne. Nie da sie wczuc w sile mesjasza Diuny.

Zendaya = 1 wyraz miny. Watek milosny jak z filmu kategorii B, a stara sie byc jednym z glownych watkow. Nieciekawe i niepotrzebne.

Oraz Dave Buatista, jak mi szkoda twojej roli, okradli go z wyrazu. Raz gra przestraszonego, a potem wielki wojownik, potem znowu strach i tak w kółko - fabularnie nie dali ci szans zagrac na poziomie.

Wizualnie film jest piekny i w sumie to tyle.

Niestety Bladerunner pozostaje niedoscignionym arcydzielem. Czekam na powrót do formy.

ocenił(a) film na 7
Michal_89a

Twoja ocena to zart.Mozna jakies male niuanse filmowi zarzucic.Watek milosny jest ani zly ani jakis dobry,mnie nie razil co Ci w nim nie pasowalo?Buatista musial ustapic pola temu mlodemu.

ocenił(a) film na 3
aronn

Czyli pojawienie sie nowego bohatera zezwala na zniszczenie roli Bautisty. Nie mozna tego zrobic w sposob ciekawy i logiczny? Niestety Diuna ksiazkowa miala potezny ladunek fabularny, film nie tyle ze nie sprostal, to zdaje mi sie ze ponadprzecietnie splycil to co bylo siła Diuny Herberta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones