PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
6,0 5 664
oceny
6,0 10 1 5664
4,4 7
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Cóż mogę powiedzieć jako fan serii Monsterverse. Każdemu nie da się dogodzić. Dla mnie 10/10. Prawie całkowicie pominięty wątek ludzki nie jest tu raczej minusem. Film jest o wojnie TYTANÓW i jak samo to mówi to właśnie tego powinno ( i na szczęście jest) najwięcej w filmie. Efekty na najwyższym poziomie, walki potworów fantastyczne ( "atomic recharging" Godzilli w finałowej walce przyprawił mnie aż o gęsią skórkę), powrót Mothry i pokazanie jej jako tej pilnującej porządku w "ringu", no i nowy członek ekipy w postaci naszej lodowej księżniczki (tak, Shimu to Ona). Dla mnie petarda.

andrzejmazurowski1

Podobnie. Po bardzo poważnym podejściu w Minus One bardzo chętnie zobaczyłem totalnie efekciarską wersję Godzilli z duchem tych filmów z lat 70siątych, tych "versusów".

ocenił(a) film na 7
andrzejmazurowski1

Pełna zgoda, Godzilla x Kong to film żywcem wyjęty z lat 70. XX wieku. Czysta, późna epoka Showa, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone :-) I chyba bardziej doceniam drugi film Wingarda, paradoksalnie dzięki Godzilli Minus One, bo te produkcje wzajemnie się uzupełniają i dają nam dwa, zupełnie skrajne podejścia do tematyki wielkich potworów. I to jest naprawdę przyjemne uczucie. Cieszę się, że mogę żyć w tak dobrych czasach dla fanów kaiju.

ocenił(a) film na 10
andrzejmazurowski1

Ten film jest gniotem. Fabuła wyciągnięta z kosza, mina tej dziewczynki IWI w ogóle się nie zmieniała. Aktorstwo sztywne jak zamrożony patyk. Jedyne co było dla mnie fajne to efekty specjalne. Ogromnym minusem są BARDZO LUDZKIE zachowania niektórych tytanów np. Scar King śmieje się jak zły człowiek i wypluwa ząb w dziwny sposób. W tym filmie co 5 sek coś się dzieje. Nagle jakaś dziewczynka włazi po piramidzie i budzi ogromnego motyla który jedyne co zrobił to ocalił Konga piepsznięciem Godzilli w ryj. I nagle przestali się naparzać.

ocenił(a) film na 8
name_optional

I dales 10?

ocenił(a) film na 10
name_optional

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie znasz wgl "historii" i genezy potworów.

ocenił(a) film na 3
name_optional

Popieram jeden z najgorszych monster movie jakie ogladałem, a obejrzełem ich wiele.

andrzejmazurowski1

Gościu masz 3 oceny, tacy userzy jak Ty powinni mieć zakaz wprowadzania fermentu na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones