PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836056}

Mała syrenka

The Little Mermaid
5,0 18 004
oceny
5,0 10 1 18004
4,9 23
oceny krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Podobno kinematografia poszerza horyzonty, a Filmweb jak zwykle definicją zaściankowości, uprzedzenia i głupoty.

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

Czorny, nie narzekaj.

Czorny_Narzeka

Tez mnie zaskoczyła taka średnia. Na moje oko film zasługuje na mocne 1,1/10 :)

ocenił(a) film na 1
hydepark

Zaorane. Można się rozejść :)

Czorny_Narzeka

Dokładnie. Obejrzałam i film jest świetny oprócz kilku scen i szczegółów. Sceny podwodne są przepiękne.

ocenił(a) film na 9
marisols

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 9
Czorny_Narzeka

Filmweb to od dłuższego czasu wylęgarnia śmieszków i internetowych trolli i przez to filmweb traci mocno na wiarygodności. Ja już od dawna nie sugeruję się tymi ocenami.

ocenił(a) film na 7
Czorny_Narzeka

Kiedyś ten portal był na poziomie. Często się tutaj na forum udzielałam. Teraz nie wiem co to się stało ale o filmach rozmawiać już nie ma z kim. Od kilku ładnych lat wylewa się tu sama agitka z lewa i z prawa. Poza tym nic. Gdzie sie podziali Ci wszyscy kinomani?

użytkownik usunięty
Naethalee

Racja!
Nie wiem czy gorsi są twórcy wciskający na siłę i bez uzasadnienia fabularnego politykę do swoich dzieł czy komentujący zwracający uwagę na występowanie w produkcjach postaci czarnoskórych, homoseksualnych itp. zamiast na faktyczną jakość filmów. Tak czy siak przeraża mnie większość tutejszych postów.
PS. Ze mną też byś się nie dogadała, bo ja wolę komedie i posiadam sporo kontrowersyjnych opinii na temat filmów które oceniłem...

Naethalee

Kinomani powędrowali na inne strony internetowe, bo tutejsza społeczność jest w dużej mierze odpychająca ;)

ocenił(a) film na 7
Katharsiss_

No właśnie- tylko na które inne portale? Ale żeby tak sobie można było kulturalnie o filmach podyskutować... Brakuje mi tego

Naethalee

Filmy wyszukuję zwykle na anglojęzycznych stronach i to tam przeważnie odnajduję perełki. Jeśli chcesz podyskutować, spróbuj na angielskich forach, albo zrób tak jak ja i raz na rok udzielaj się w internecie, nie tracąc wiele czasu na wyegzaltowanych ludzi.

użytkownik usunięty
Czorny_Narzeka

Disney dopiero zapowiedział ekranizację Lilo & Stitch, a kolorowi Amerykanie już oskarżają wytwórnię o rasizm, whitewashing i bojkotują film, ponieważ według nich aktorka jest "zbyt biała". Wpisz w google "Lilo and Stitch whitewashing", są o tym artykuły na NBC, Yahoo, Vogue i innych dużych stronach. Rozumiem, że to nie jest "definicja zaściankowości, uprzedzenia i głupoty", bo nie zrobili tego biali Polacy? Mało komu przeszkadza czarnoskóra Arielka, a hejt na nią odnosi się do czegoś zupełnie innego: faktu, że taka zmiana rasy działa tylko w jedną stronę, bo jak ktoś to zrobi w drugą, to mamy taką sytuację jak z Lilo and Stitch.

Czorny_Narzeka

Siedzą frustraci co to o niczym nie mają pojęcia, a swoim życiem nie chcą się zająć i dla lepszego samopoczucia zaniżają ocenę.

ocenił(a) film na 1
Magnolia1993

oho bo tak bo TOBIE się podoba to i wszystkim musi bo TWOJA opinia jest najważniejsza xD

albe

Nie o to chodzi. Po kiego grzyba oceniać, coś czego się nie oglądało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones