PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 860
ocen
6,7 10 1 111860
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Jaki film jest wam lepszy?Ja swój głos oddaję na Niesamowitego spider-mana 2.

ocenił(a) film na 6
filmowy03817

oba były dobre

ocenił(a) film na 10
Mati_1916legia

Ale można wybrać tylko jeden film.

ocenił(a) film na 6
filmowy03817

aaa no to Niesamowity Spider Man 2

ocenił(a) film na 10
Mati_1916legia

Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Spider-man 2 :) W niesamowitym S.M. 2 są tam dwa rażące błędy , które "biją" w oczy , film naprawdę dobry ale za te dwa aspekty wybieram S.M. 2 :P

ocenił(a) film na 9
Y2Jericho

co masz na myśli?

ocenił(a) film na 8
Krisao

Chodzi mi konkretnie o rzeczy , które "trudno się ogląda" :D irracjonalne i absurdalne przy powstaniu Electro, odłączenie się samo kabla oraz fakt ,że OSCORP jest ogromną korporacją a nikt w tej filmie prądu nie wyłączył mimo ,że pracownik miał pracować przy prądzie i zagrażało to jego życiu xd widzę bezpieczna praca :3 Po prostu film rozbrajam na kawałki scena po scenie i na małe szczegóły zwracam uwagę :)

ocenił(a) film na 7
Y2Jericho

Stary,ja mam tak samo. jak oglądam serial ,filmy itd to instynktownie wychwycam błędy.Ja nie umiem wybrać lepszego,bo niby z s.m mam duzo wspomnien i często do niego wracan,ale dzięki tasm poznałem dziewczyne.

ocenił(a) film na 8
Y2Jericho

Dobre spostrzeżenie, w Spider Manie wypadki były niekontrolowane i nie możliwe do przewidzenia natomiast w Niesamowitym Spider Manie są one kompletnie głupie i nie przywiązano do nich szczególniej troski o detale.

filmowy03817

spider man 2 jest o całe lata świetlne lepszy.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek2001

Czemu taka niska ocena dla TASM.

filmowy03817

No szczerze to film dupy nie urywa. Nie oglądałem co prawda samego filmu, ale zwiastuny też się liczą no nie?

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Oba lubię,ale Niesamowity lepszy

filmowy03817

Niesamowity to największa porażka sonny ostatnich lat. Firma chyba w końcu to zrozumiała i zaczęła dogadywać się z zdolniejszymi ludźmi z Marvela. Film tworzony tylko dla zysku. Po trailerach widać że pocięty w edycji straszliwie. Milion tajemniczych wątków "do rozwiązania w następnej części" jak w jakimś serialu. Peter który błaznuje podczas kiedy uzbrojony kierowca taranuje (prawdopodobnie z skutkiem śmiertelnym w kilku przypadkach) swoim wozem inne przypadkowe samochody. Elektro który obraził się na spider-mana i dlatego teraz jest tym wyrachowanym mordercą/złoczyńcom. Beznadziejna końcówka filmu.

Wyrachowany produkt dla mas który ma być "cool" tracąc przy tym jakiekolwiek wartości jako film.

Więc jak łatwo się domyślić Spider-man 2 jest moim zdaniem dużo lepszym filmem, bo można go w ogóle nazwać filmem. W zasadzie to nie powinno się tym dwóch umieszczać obok siebie w jednym zdaniu.

ocenił(a) film na 3
CZacza

Dobrze gada, polać mu!

TymekBR

Yeah!

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

The amazing spider man 2

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Spider man 2

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Spider Man 2...który przede wszystkim króluje klimatem oraz muzyką.

JackRobertkokos

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

Dla mnie Spider Man 2 wygrywa, przede wszystkim efektami specjalnymi i świetną muzyką

użytkownik usunięty
filmowy03817

Niesamowity Spider-Man 2 nieznacznie lepszy przez Garfielda i Stone :)

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

dla mnie o wiele lepszy jest Niesamowity Spider-Man 2. Osobiście mega mnie denerwuje Tobey Maguire jako Spider-man -.-

ocenił(a) film na 4
lonny_geek

Spider-Man 2

lonny_geek

A mnie nie. Przynajmniej był wrażliwy i nie bał się pokazywać swoich uczuć. Garfield pod tym względem to zwykły przegryw i amator.

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Zdecydowanie Spider Man 2, film który ma wysoki poziom.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Spider-Man 2,film mojego dzieciństwa :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Nie ma sensu porównywać obu produkcji, obie mają swoich zwolenników a sądząc po ocenie (różnica 0.1) to oba są tak samo lubiane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones