PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 846
ocen
7,2 10 1 141846
5,0 26
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Według mnie, Emma Watson nie pasuje do tej roli. Bestie mogli zrobić lepiej, wygląda bardzo sztucznie. Oglądne to tylko dla Evansa.

A myślałem, że ludzie bez poczucia humoru i dystansu do siebie nie istnieją.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Ciekawe tylko, czy twój "dystans i poczucie humoru" dotyczą również twojej osoby... Żegnam. Nie tylko ciebie - chyba czas opuścić tę stronę. Jak wszystkie po kolei w sieci. Prawie wszyscy uważają, że tu wolno wszystko, bo są anonimowi. Ciekawe, ilu z was w realu się ukrywa za maską JA JESTEM GRZECZNY, MIŁY I DOBRY, a ilu jest badziewiem z urodzenia:)

ocenił(a) film na 9
sebstan13

Emma zagrała na bardzo wysokim poziomie. Mroczności Bestii dodawał głos Dartha Vadera (w wersji oryginalnej, tylko tą widziałam). Luke Evans był Gastonem idealnym, co mnie naprawdę zadziwiło, bo gdy ogłosili, że go zagra, nie widziałam go w tej roli zupełnie. Film piękny, pełen magii i cudownej muzyki.

ocenił(a) film na 7
sebstan13

Wg mnie Emma Watson zagrała bardzo słabo.

sebstan13

moim zdaniem wszyscy zagrali rewelacyjnie :) Emma i Dan byli naprawdę fantastyczni i nie wyobrażam sobie nikogo innego jako odtwórców tytułowych, głównych bohaterów. btw, nie miałam pojęcia, że oboje tak świetnie śpiewają. ale jak dla mnie najlepsi byli LeFou i Gaston :D ogółem film strasznie mi podobał, nie spodziewałam się że będzie aż tak dobry :))

ocenił(a) film na 6
sebstan13

Kolejna wersja. Unowocześniona (polityczna poprawność:) Przyjemny film ze świetną muzyką. Jednak główni bohaterowie mi nie leżą.
Bella jest za mało kobieca, zbyt chłopięca. Léa Seydoux dużo lepiej wypadła w tej roli.
A Bestia wygląda jak faun a nie groźny potwór. No i za dużo piosenek.
Kevin Kline na deser.

sebstan13

Całkowicie się zgadzam. Emma może i była piękna w HP, ale wygląda, że najlepsze czasy jej uroda ma już za sobą, być może na skutek przesadnego wychudzenia. Ciężko mi było zobaczyć w niej jakieś piękno. Wyglądała na wymęczoną i zabiedzoną. Mogłaby zagrać służącą czy ubogą wieśniaczkę, a nie dziewczynę do której wszyscy wzdychają albo zazdroszczą jej urody. Wręcz dziwnie się czułam, kiedy w filmie co chwila mówiono o jej rzekomej wielkiej urodzie. Bestia bardzo sztuczna i jedynie na Luke'a Evansa warto było popatrzeć.
Dodam, że do samej Emmy nic nie mam, w HP wyglądała i zagrała świetnie. Tutaj zabrakło jej świeżości i gdzie się podziały te gęste, lśniące włosy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones