PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846099}
5,8 19 677
ocen
5,8 10 1 19677
6,2 37
ocen krytyków
Prime Time
powrót do forum filmu Prime Time

Gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 7

Czy film jest już gdzieś dostepny?

ocenił(a) film na 5
anjanuit

będzie na netflixie 14 kwietnia

ocenił(a) film na 9
wyrelowyrewolerowany

Nie mogę się doczekać!

lubienietoperze

Już jest na Netflix

ocenił(a) film na 3
lubienietoperze

I jak wrażenia? :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
nieSEZONOWI_youtube

właśnie jestem po seansie, bardzo mi się podobał! gra aktorska była taka, że czułam się jakbym była tam z nimi, a rzadko, naprawdę rzadko mam takie uczucie. Ja bardzo polecam, właśnie weszłam tutaj na forum i widzę, że lawina krytyki ten film ogarnęła - polecam samemu obejrzeć i wyrobić sobie własne zdanie. Ja się nastawiłam na dobry film i się nie rozczarowałam!

ocenił(a) film na 3
lubienietoperze

Z nas 2óch, temu po prawej sie podobał, a temu po lewej już nie :) dla mnie fabuła ,,położyła film", liczyłem na wieksza dramaturgie w stylu ,,zakładnika z wall street", bo wyzwaniem jest zrobić film, ograniczając się tylko do małej przestrzeni, skutecznie rotując ciekawymi postaciami i wątkami. Sami jesteśmy twórcami dokumentów, teledysków czy spotów reklamowych i obaj doszliśmy do wniosku, że ,,zrobilibyśmy" to nieco inaczej... Jeśli chodzi o aspekty techniczne, montaż i światło (dźwięk w filmie mógłby być lepszy) to jest bardzo dobrze- profesjonalnie.

ocenił(a) film na 9
nieSEZONOWI_youtube

W takim razie pozdrawiam Was obu :) co do tego filmu, jedno nie daje mi spokoju - kim dokładnie był ochroniarz Grzegorz, czy znał się wcześniej z porywaczem, czy byli sobie całkiem obcy, to jedno mnie zastanawiało po seansie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones