PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36787}

Rogate dusze

The Carpetbaggers
7,2 66
ocen
7,2 10 1 66
Rogate dusze
powrót do forum filmu Rogate dusze

...miały zagrać w tym filmie!

Właśnie oglądam stronę z osobistymi pamiątkami MM i jest tam list z wytwórni z 1961 roku, która proponuje Marilyn przeczytanie książki i zagranie jednej z dwóch głównych ról kobiecych razem z Elizabeth Taylor!

Myślę, że gdyby nie Kleopatra mogłoby do tego dojść!

Wielka szkoda, ten film mógłby być klasykiem, dwie najsłynniejsze legendy Hollywood razem. To byłoby coś o czym się mówi do dziś.

Szkoda, że nie wypaliło.

PS: nie oglądałem tego filmu, ale z opisu na Filmwebie wynika że jest tam rozbudowana jedynie jedna rola kobieca? Możliwe, że scenariusz zmieniono ale czy ktoś kto oglądał może potwierdzić, że rzeczywiście nie ma w tym filmie dwóch jednakowo dużych ról kobiecych? (List zapewniał, że tak właśnie jest).

bardotek69

Pamiętasz nazwę tej strony? - Film co prawda nie widziałem (mam zamiar obejrzeć prequel 1966 roku emisja 23 października na TVP Kultura). Natomiast zgadzam się, co do tego mógłby być jednej z najbardziej wyczekiwany kobiecych duetów w historii kina.

buterfly

https://themarilynmonroecollection.com/marilyn-monroe-letter-from-matthew-fox/

bardotek69

Dzięki świetna strona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones