PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670003}

Uprowadzona 3

Taken 3
6,5 84 221
ocen
6,5 10 1 84221
4,9 8
ocen krytyków
Uprowadzona 3
powrót do forum filmu Uprowadzona 3

Naprawdę ??

ocenił(a) film na 4

poerwsza część była genialna. Mogę oglądać ją w kółko i w kółko. Od początku wiedziałam że robienie drugiej części jest bez sensu , no bo przecież pierwsza miała happy end . Drugą się zawiodłam , tak jak przypuszczałam , ale to to juz jest przesada ! Weźmy pod uwagętakiedo Foresta Whitaker-a. Jest on rewelacyjnym aktorem, widać że chciałby tutaj trochę pograć a tu ? Nie ma co. Tylko chodzi i się szwenda. Neeson -a też uwielbiam( to po części dzięki niemu się jeszcze zmusiłam do oglądania kolejnych części). Ale tutaj jak już wspominano w poprzednich tematach, zagrał to co mu kazano i to widać gołym okiem.
Podsumując: gdyby aktorzy mieli co grać, to zagraliby rewelacyjnie. Z tego co wiem, seria nie jest na podstawie książki więc nie rozumiem po co to wszystko jest ?
Daje 4 za dobrze zrobiony montaż i aktorstwo. Ale jeśli jakimś cudem zdecydują się na 4 część ( chyba z trupami, no ale już po tym, to jestdo nich podobne..) to nie zamierzm oglądać.

ocenił(a) film na 4
justdonothing2

Ps. Jakby co to nie zmienia mi w wypowiedzi 6 na 4 , ale daję 4.

ocenił(a) film na 6
justdonothing2

Może być 4, bo Mills powiedział, że jak Stuart wyjdzie z więzienia to go dopadnie - zabrzmiało to tak, jakby producenci zostawiali sobie otwartą furtkę na kolejną część :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones