PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681716}
6,2 3 025
ocen
6,2 10 1 3025
Vendetta
powrót do forum filmu Vendetta

litości

ocenił(a) film na 2

wiem, że policja ma często problemy z udowodnieniem winy gangsterom, ale to co pokazano w tym gniocie to kpina. gdyby chodziło o Ala Capone to ok, ale jakiś drobny diler całkowicie bezkarny? ginie facet który zabił mu brata - policja nawet go nie przesłuchuje, gość zostaje pobity i składa doniesienie - przychodzi para policjantów i pyta czy był w domu - on każe wypier...., wyzywa ich, a oni se idą. po tej scenie przestałem oglądać.
może w Anglii tak jest? nie wiem - nie byłem, ale u nas w sytuacji, gdy ginie człowiek (z żoną, spaleni żywcem) który zabił brata gangstera, to na 100% u gangstera z rana by się zameldowali kominiarze, a dziennikarze otaczaliby dom jak muchy gówno. po takiej akcji jak spalenie dwójki ludzi żywcem prasa i politycy wymusiliby na policji natychmiastową reakcję - zwłaszcza że naprawdę trudno nie skojarzyć faktów w tej sytuacji.

ocenił(a) film na 7
fcmarcin

Bardzo dobry film, powoli zaczynają mierzić mnie wypowiedzi co niektórych "krytyków" jeśli ktoś lubi komedie to może niech nie wypowiada się na temat kina akcji, film jest ok dobra gra aktorska główny bohater naturalny trochę szalony i obłędny typowy specjals po paru latach na misjach, świetnie zagrana rola, nieprzerysowany jak super bohaterzy Hollywood, kolego zabierz się za ocenianie sztuki w operach a nie za dobre mocne kino, film może bez super efektów made in usa ale wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones