PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119108}

Wesoły sublokator

The More the Merrier
6,9 346
ocen
6,9 10 1 346
5,5 2
oceny krytyków
Wesoły sublokator
powrót do forum filmu Wesoły sublokator

jane arthur w jednej z najlepszych rol w karierze, ale tez swietny wystep charlesa coburna (ma w filmie najlepsze dialogi). kapitalna jest zwlaszcza pierwsza polowa filmu, gdy na ekranie kroluje duet arthur-coburn. gdy do akcji wkarcza joel mccrea jest juz nieco gorzej, bo film traci nieco z realizmu na rzecz filmowej fikcji i zaprezentowania kilku scen niepotrzebnie przedluzajacych fabule - jak chocby watek romansu. on kocha ja, ona jego ale n sa razem, tylko bawia sie w jakas trudna do zrozumienia gre... ale jest dobrze mimo tego. polecam!

ocenił(a) film na 8
Qmid

absolutnie sie zgadzam. mimo, ze mccrea-arthur niezle do siebie pasuja, to ich romans nie jest specjalnie dobrze poprowadzony. niemniej film bardzo udany. arthur elektryzuje.

lukaslondon

jak to trudną do zrozumienia grę??Przecież ona miała narzeczonego..

Poza tym sceny z nimi były świetne , zwłaszcza ta na schodach , nie wiem jak to przeszło przez ówczesną cenzurę

ocenił(a) film na 7
Qmid

A mnie to to jakoś średnio bawiło, choć kwestie Coburna rzeczywiście momentami mistrzowskie. I druga połowa IMO lepsza.

PS Na Oscara to ten Coburn nie zasłużył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones