PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32169}

Więzy krwi

Bound by Honor
7,9 6 624
oceny
7,9 10 1 6624
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

Jakie były według was najciekawsze postacie w tym filmie? Ja wymienię te, które spodobały się mi:

Paco - przeszedł prawdziwe nawrócenie, od początku zatwardziały gangster, później detektyw. Wyszedł na ludzi, ciekawa postać.
Magic Mike - to najlepsza postać w całym filmie :).
Big Al - postać z bardzo zabawnymi kwestiami, ale chwilami denerwująca.
Chivo - podobała mi się jego postawa jako członka rady.

Było wiele bardzo ciekawych postaci, ale te najbardziej utkwiły mi w pamięci.

ocenił(a) film na 10
Michtusek

W tym filmie jest cala masa ciekawych postaci:
Miklo - wiadomo, główny bohater spinający cała historie w jedną całość, ma swój wewnętrzny dylemat odnośnie przynależności, w sumie dotykają go represje na tle rasowym,a co ciekawe jest biały, nienawidzi koloru swojej skóry... wzbudza sympatie, łatwo się utożsamiać z jego problemami
Paco- oceniłbym go inaczej niż Ty, to nawrócenie to raczej pogubienie się, nie gangster a raczej dzieciak z głową zapchana ideologią środowiska, detektyw zdradził to wszystko z czego wyrósł, do tego jak dobrze zauważa Cruz to jego wina ze wszystko przybrało taki obrót...
Cruz- człowiek z przyszłością któremu łamie się życie przez błędy, od początku do końca widać, że rozumie najwięcej a mimo to najwięcej traci (oczywiście nie licząc nogi Miklo;)
Magic- stonowana bardzo sympatyczna postać, tło dla Miklo
Montana- charyzmatyczny przywódca z misja i niestety zacofanymi jak na realia poglądami co do przyszłości gangu
i wiele wiele innych;)

użytkownik usunięty
Michtusek

Ja dorzuciłbym jeszcze Bonafide (Delroy Lindo) oraz Red Ryder (Tom Towles) - dwóch, bardzo Wyrazistych przywódców gangów. Co do reszty w zasadzie wyczerpaliście temat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones