PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32169}

Więzy krwi

Bound by Honor
7,9 6 624
oceny
7,9 10 1 6624
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Witam, film jak dla mnie fenomenalny. Tak samo jak American Me. Czy znacie moze jeszcze jakies filmy o latynosach, latynoskich gangach, zawierajace koniecznie ten niepowtarzalny slang hiszpansko - amerykanski? Jesli tak to proszeo tytuly;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
PablittoEse

Zobacz "Splinter", jest dosyć ciekawy. Co do American Me to moim zdaniem jest jedną wielką szmirą. Oba filmy (Blood In Blood Out i American Me) są do siebie bardzo podobne, jednak American Me wypada bardzo cieniutko w porównaniu do Bound by Honor.

ocenił(a) film na 10
Michtusek

Ale American Me tez ma swój klimat... faktem jest ze slabo wypada podług Blood In Blood Out.

ocenił(a) film na 10
PablittoEse

Huuuuh.... wlasnie obejrzalem.......

Naprawde dobry film, American Me byl super, ale ten zmiażdzyl, zrujnowal mnie calkowicie.
Coraz bardziej zaczynam darzyc antypatia super-produkcje USA i wiecej kochac kino poludniowo-amerykanskie.

Rewelacyjny film. Dzielo sztuki. Paradoskalne jest to, ze przy tym zacnym linku "NAGRODY" nie widnieje żadna cyferka, a przy filmie "A few good men" (polski tytul: Ludzie honoru) widnieje cyferka: "22". Oscarowy hit. Żenada na maksa.

Druga sprawa: po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, ze rzeczywiscie istnieja obrazy, ktore powalaja niemal kazdego faceta z nog, a sa niezrozumiale przez kobiety - i odwrotnie :-)

ocenił(a) film na 10
Michtusek

Dziekujemy za konstruktywną i porzadnie wyartykulowana wypowiedz.

Moja kontrargumentacja: jestes wielkim bezmozgim cwiercinteligentem.

ocenił(a) film na 8
efc_2

Ty za to prezentujesz niesamowicie wybitną postawę sprowadzając rozmowę do tego poziomu. Nie widzę potrzeby rozpisywania się na 20 stron A4, po prostu uważam, że American Me to chłam i dużo lepszy jest Blood In Blood Out, mimo podobnych scenariuszy. Jeśli chodzi o Ciebie to wyczuwam fan-boya, z którym nie warto dyskutować, bo ile bym nie podał argumentów i nie ważne jak solidnych to ty i tak będziesz wiedział swoje i nic cię to nie ruszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones