PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868783}

Wonka

6,6 34 033
oceny
6,6 10 1 34033
6,2 25
ocen krytyków
Wonka
powrót do forum filmu Wonka

Jeśli jest to nawiązanie do historii z lat 70tych, jak zostało to już tutaj wspomniane, to jest to strzał w kolano. Film skierowany do młodszej widowni, która co najwyżej mogła widzieć wersję z Deppem... Za dużo zmian. Wonka jakiś taki przeciętny, bez charyzmy... Oglądałam z dzieckiem i wdziałam, że mu się podoba ale mnie z każdą minuta coraz bardziej ten obraz rozczarowywal. Spodziewałam się większego "wow!". Ładny wizualnie, średni musical, przeciętny polski dubbing. Drugi raz oglądać nie muszę..

ocenił(a) film na 5
KateDrozd

Ja dałam 5/10. Timothy to słaby aktor.

ocenił(a) film na 3
cizia1981

Raczej bardzo słaby ale bardzo promowany! Przy Johnnym Deppie wygląda jak przypadkowy statysta znaleziony przypadkowo na ulicy!

ZSMW

zapewne nie jesteś fanem dubbingu i wolisz napoisy

ocenił(a) film na 3
KuroganeYaiba

Nie wiem co miałeś na myśli ale jest odwrotnie lubię lektora/dubbing bo jestem już stary i ślepawy ;) a po ang. ciężko mi się jednak ogląda filmy fabularne dokumenty tak ale nie fabuły.

ZSMW

chodziło mi o to że za dubbingiem nie przepadasz ale jeśli jest jak piszesz że wolisz \lektor \dubbing to okey .

KuroganeYaiba

A kto  ogląda film z dubbingiem. Filmy ogląda się tylko z napisami. Dubbing jest dobry do animacji.

Lukasz641

wierz w to lub nie ale w Polsce i na świecie ,dubbing przyją sie w kinach wyniku czego dubbing ma sympatyków w tym i mnie . Nigdy taki dzień nie nadejdzie aby dubbing pozostał jedynie ,w animacjach a filmy bęą tylko z napisami ..

KuroganeYaiba

To, ze na świecie jest wielu leni czy wtórnych analfabetów, mających problem z czytaniem linijki tekstu pod spodem ekranu to rzeczywiście powód do dumy;)

ocenił(a) film na 3
Lukasz641

Będziesz starszy wzrok Ci się popsuje to zmienisz zdanie ale ja wole i tak lektora.

ZSMW

Jak się wzrok psuje to kupuje się okulary:)

ocenił(a) film na 3
Lukasz641

Patrz nie wiedziałem ale zdradzę Ci sekret - w okularach też oczy bolą - ale jak pisał Kochanowski "Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się popsujesz"

Lukasz641

i myślisz że kupujesz okulary , rozwiąże wszystko aby śledzić filmy z napisami ??? jeśli tak to jesteś bardzo naiwny . Mnie od zawsze męczyły napisy i ciesze sie że jest dubbing w kinach 

Lukasz641

błędnie ci sie myśli że chodzi o leni czy wtórnych analfabetów za napisami mało ,kto nadąża czytać oglądając filmy aktorskie .

KuroganeYaiba

„mało kto za nimi nadąża” i dlatego  napisy są domyślnym sposobem wyświetlania filmu w kinachxD  Co Ty w ogole piszesz. To, że Ty masz problem z czytaniem napisów to nie znaczy, ze mało kto nadąża,  bo inni jakoś nie maja problemu oglądac z napisami .  

Lukasz641

jak ci pisał ZSMW będziesz starszy i wzrok ci sie popsuje to zrozumiesz ,wmawjaj sobie dalej by filmy aktorskie oglądać tylko z napisami i krytykować dubbing . - Gdy pewnego dnia gdy starszy będziesz wzrok ci osłabnie zrozumiesz ... Kupno okularów w nic nie pomoże w okularach też oczy bolą . 

Po za mną w Polsce i na świecie, mase osób znajdziesz co woli dubbing od napisów . 

ZSMW

Tylko, ze wersja z Deppem jest delikatnie mówiąc „słaba”.

ocenił(a) film na 3
Lukasz641

Historyjka jest ogólnie taka sobie ale to tylko film dla dzieci. Ale J. Depp jest świetny w tej roli i tyle.

ZSMW

Raczej nie, to był ten moment kiedy Depp zaczął grać te samą rolę w różnych filmach.

ocenił(a) film na 3
Lukasz641

Nie zgadzam się ale o gustach się nie dyskutuje.

KateDrozd

Chyba chodziło Tobie o przysłowiowy strzał w stopę.

ocenił(a) film na 6
Awu76

Miałam na myśli to, co napisałam. Wielki słownik języka polskiego traktuje związki frazeologiczne "strzelić sobie w kolano" oraz "strzelić sobie w stopę"jako warianty.

KateDrozd

Temat rzeka...

KateDrozd

dla mnie ten film jest na 10 skali co oznacza Arcydzieło

KateDrozd

z zatwardziałymi fanami napisów jest problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones