PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11100}

Złodziej w hotelu

To Catch a Thief
6,9 8 526
ocen
6,9 10 1 8526
6,1 15
ocen krytyków
Złodziej w hotelu
powrót do forum filmu Złodziej w hotelu

W tym dniu, o tej godzinie i na tym kanale będzie emitowany film "Złodziej w hotelu". Oglądacie? Ja
na bank. Lubie filmy z Carym Grantem, Hitchocka widziałem zaledwie jeden film, wiec sporo
zaległości.

mucka77777

Oczywiście. Rzadko zdarza się taka okazja.

ocenił(a) film na 6
aviatorka_06

to na pewno ten film ? może isteniej jakiś inny, w programie telewizyjnym oznaczony jest jako "komedia', jestem prawie pewien, że to nie ten film. TVN7 nie puszczało by tak ambitnego filmu tak wcześnie, a na pewno nie oznaczało go jako komedii. nie raz się na nich tak zawiodłem, chciałem obejrzeć dobry np. western a tam leciał o podobnym tytule jakiś sequel albi niskobudżetowy badziew. tak samo TVP1 miał lecieć ten film : http://www.filmweb.pl/film/Figurant-1976-10373, a leciała jakaś beznadzieja, o tym samym tytule. tak więc za dużo sobie nie obiecujcie. TVN7 to nie TCM, lepiej sobie kupić na 100% ten film z empiku za 20 zł. http://www.empik.com/zlodziej-w-hotelu-hitchcock-alfred,prod61090345,film-p

matiik3

W moim programie tv jest wyraźnie napisane "film kryminalny" oraz rok "1955". TVN Siedem puszcza stare, dobre filmy.

aviatorka_06

Fajnie, że TVN7- stacja komercyjna, czyli nastawiona na zysk przede wszystkim, zdecydowała się emitować takie perełki. Szkoda, że nie można tego powiedzieć o TVP, nie mam do nich pretensji, broń Boże, bo cienko u nich z kasą, ale puszczanie po raz milionowy tych samych odcinków seriali raczej budżetu im nie zreperuje. ech, polaki-cebulaki

kurdelebele

TVP szkodzą wszystkie plotki, może prawdziwe, może nie, np. o gwiazdorskich kontraktach dla Lisów, itd. Ludzie czasami nie mają ochoty po prostu na nich płacić.
Nie wiem właściwie jak to jest z tymi prawami, ale jeśli wykupuje się je raz, to dziwne, że np. kiedyś były seriami puszczane filmy z Paulem Newmanem i innymi wielkimi aktorami, a dziś już tego nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones