PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11100}

Złodziej w hotelu

To Catch a Thief
6,9 8 521
ocen
6,9 10 1 8521
6,1 15
ocen krytyków
Złodziej w hotelu
powrót do forum filmu Złodziej w hotelu

Spaprana robota

ocenił(a) film na 5

O ile otwarcie jest znakomite (przeplatane klatki z kotem na dachu, rąk kradnących biżuterię oraz kobiet drących ryja na całą ulicę), to potem film zaczyna mieć się sam gdzieś. Cary Grant zostaje oskarżony, i nawet go to obchodzi, przez jakieś 20 minut. Potem woli podrywać drewnianą Grace Kelly i bawić się z jej matką. To, co powinno interesować widza wraca na ostatnie 5 minut filmu przynosząc wielce zaskakujące rozwiązanie zagadki. Po co, ja się pytam, po co tak zorganizowano ten film? Co widza nastawionego na kryminał interesuje jakiś banalny romans („kocham Cię!” na zasadzie „Bo tak i nie ma przebacz”)?

Nuda, monotonia, po prostu spaprana robota.


5/10

ocenił(a) film na 4
_Garret_Reza_

Ten film Hitcha jest po prostu okropny !!
To, póki co jedyny jego film, o którym mogę tak powiedzieć. Jedyne co się tu udało to intrygujący opening i znakomite zdjęcia (rewelacyjne, finałowe ujęcia z zastosowaniem odpowiedniego filtra). Reszta jest milczeniem...

ocenił(a) film na 5
Grifter

Hmm... Jeszcze z trzy inne, zasługujące na takie określenie, by się znalazły. Było by pewnie jeszcze więcej, gdybym się niezraził na resztę Hitchów z Iluzjonu..

ocenił(a) film na 4
_Garret_Reza_

Po tym barachle przeszła mi ochota na inne filmy Hitcha (te najważniejsze i najlepsze już i tak widziałem). Choć na "39 kroków" się jednak skuszę...

ocenił(a) film na 5
Grifter

Nie wszystkie, przynajmniej na mój chory gust. "Niewłaściwy człowiek" oraz "Wyznaję" - tego nie masz w ocenionych, a to takie naprawdę dobre filmy są...

_Garret_Reza_

Najokropniejsza była "Marnie". "Złodziej w hotelu" trzyma klasę.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

Może aż tak źle nie jest, ale zakończenie rzeczywiście nie najlepsze :-(

ocenił(a) film na 5
_Garret_Reza_

dla mnie też nudnawy. ma fajne zdjecia, widoki, gra aktorska niezła, ale intryga nudna- zamiast skupić się na watku kryminalnym niepotrzebnie zajeli się milosnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones