Cary GrantI

Archibald Alexander Leach

8,3
5 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cary Grant

Już nawet za ten jeden film ma u mnie maksymalną liczbę punktów.

Bob_O

racja, byl rewelacyjny. ja bylam w skzole bo myslalam ze grajac w tym filmie miala okolo 30 lat a okazalo sie ze mial juz 40!

ann_marie

to obejrzyj sobie z nim inne komedie , jest tak samo rewelacyjny jak w arszeniku np w: Philadelphia story, Dziewczynie pietaszek,
Drapieżnym maleństwie, Wakacje

philadelphia1

uwielbiam go a zwłaszcza w komediach....

i racja.. w filmach absolutnie nie wygladal na swoj wiek :D

Movie_Girl

Tak, Grant w komediach był świetny. Ale ja polecam też filmy Hitchcocka z jego udziałem, przede wszystkim "Osławioną"(przepiękny film!) i "Północ-Północny Zachód."

Bob_O

"arszenik i stare koronki" był świetny. No nie ma się co dziwić, w końcu to film Franka Capry. A Cary Grant zagrał naprawdę wyśmienicie. Jego rola naprawdę zapada w pamięć. Świetny aktor, muszę obejrzeć więcej filmów z jego udziałem, bo czuję że naprawdę warto. Jak narazie widziałem niewiele filmów z jego udziałem. Muszę nadrobić zaległości :)

ct23

Ja widziałam już sporo filmów z jego udziałem i jak na razie wszystkie były warte obejrzenia.
Jeśli nie widziałeś "Osławionej", to polecam ten film na początek, Grant jest w nim świetny, Ingrid Bergman i Claude Rains również. To jeden z najlepszych filmów Hitchcocka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones