Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas
slonko95

A konkretniej? W czym się objawia ta "boskość"?
Mam nadzieję że o samą klatę nie chodzi.

WhiteDemon

. Jest uwielbiany przez tysiące nastolatek ,przede wszystkim za jego niesamowitą urodę, ale także za świetną gre aktorską <3 Nie jeden aktor chciałby pochwalic sie taką urodą.

slonko95

Jak kto uważa, że przystojny to się zgodzę, ale żeby zaraz niesamowita uroda? A gra okej, przynajmniej w "3 metry...", nie zauważyłam jakichś specjalnych zgrzytów ale też rola Hacze niezbyt wymagająca, i też bardzo do niego "pasuje"...

WhiteDemon

No to już jak kto uważa, każdy ma swoje zdanie. I jak dla mnie jest boski nie tylko w trzy metry nad niebem, ale ma też inne filmy warte obejrzenie. I bardzo fajna telenowele ( statek ).

slonko95

To poleć mi które konkretnie są fajne. Oglądałam niedawno kawałek Operacja Expo ale jakoś nie chciało mi się więcej, muliło mnie to;)

WhiteDemon

.Jeju mi się podobają z nim filmy. A ty może masz inny gust

slonko95

OK, ja tylko spytałam jakie według ciebie są naprawdę fajne. Ale jak nie chcesz podać tytułów, mówi się trudno.

WhiteDemon

Dinero fácil, La Mula, Seks kłamstwa narkotyki, i oczywiście jeszcze tylko ciebie chcę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones