Michèle Mercier

Jocelyne Yvonne Renée Mercier

8,1
687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michèle Mercier

michel

użytkownik usunięty

Przepiękna, cudowna aktorka. Jej uroda i zmysłowość porażają. Nie rozumiem dlaczego jest tak mało popularna. Bardotka to przy niej pikuś.

Zgadzam się- Bardotka nie dorasta jej do pięt.

czarny_kot

Ja o niej w ogóle wcześniej nie słyszałam. Poznałam Ją przy okazji jak była puszczana w telewizji seria o Angelice. Naprawdę świetna aktorka.
Z naturalną kobiecą figurą. Szkoda, że dzisiejsze aktorki takie nie są.

tak sliczna :)
bardzo podobala mi sie jej gra w Angelice markizie

Właśnie Genialnie zagrała z tej Seri o Angelice. Genialna aktorka, kwiat francuskiego kina.

Francuzi w ogóle są dobrymi aktorami.

użytkownik usunięty
Nimfadora01

Bez przesady ona była ładna ale znana jest tylko z ról w tandetnych romansidłach .

Nie to co Audrey Hepburn, nie?

Ona to naprawdę prawdziwe bóstwo, wzór cnót i wszystkiego co najlepsze.

Widzę, że już masz trzecią (po Brigitte Bardot i Marilyn Monroe) ofiarę.

Daj spokój i pisz peany na temat Audrey lepiej zamiast tych pełnych nienawiści wrzut na inne aktorki.

użytkownik usunięty
bardotek69

Nie darzą ją nienawiścią ona była ładna ale to nie jest portal gdzie ocenia się wyłącznie urodę ,a jako aktorka po prostu znana jest głownie z badziewii .

"Znana głównie", ale wszystkich jej filmów nie oglądałeś, a może to właśnie prawdziwe perełki, gdzie pokazała klasę i kunszt aktorski?

użytkownik usunięty
bardotek69

Jeżeli jesteś znawcą jej twórczości wskaż mi filmy z których pokazała kunsz aktorski .Wtedy ją przeproszę i zmienię ocenę .Wybacz ale filmy o Markizie były nader miałkie scenariuszowo .

użytkownik usunięty

ph, kolejna wymalowana pinda

Chyba zapomnieli o mózgu jak cię robiono.

Naprawdę niezła laska zero operacji plastycznych naprawdę czyste piękno

PIXA_GOD

Bardotka to przy niej co? Pikuś.? Ależ wy macie gust.Bardot nieumalowana była zjawiskiem.

Sol1987

Dobrze prawi, polac mu ;-) !

http://php88.free.fr/bdff/film/1997/0005/04a.jpg

Tez sie dziwie, ze wczesniej o niej nie słyszałem. Zjawisko.

http://img3.closermag.fr/var/closermag/storage/images/media/images/closer-v1/bri gitte-bardot-et-michele-mercier-en-1968/610839-1-fre-FR/Brigitte-Bardot-et-Miche le-Mercier-en-1968_exact1024x768_l.jpg
Obydwie niezłe :)

h_pat

Obie*

użytkownik usunięty

Obie do siebie podobne i tak samo śliczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones