PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037065}

Towarzysze podróży

Fellow Travelers
7,6 1 135
ocen
7,6 10 1 1135
7,0 3
oceny krytyków
Towarzysze podróży
powrót do forum serialu Towarzysze podróży

film i moze dobrze zagrany dobra scenografia aktorstwo ..ale sceny nie normalnego sexu 2 facetow obrzydliwe ,jeden drugiemu loda robi a potem sie caluja.
moze ja tego nie rozumiem ale to nie jest normalne i napewno nie bylo potrzebne .
dalbym 7/10 ale po tych scenach daje 4 bylo to obrzydliwe dla kogos normalnego kto ma zone i dzieci.

PROMOWANIE TEGO TYPU ZACHOWAN JAKO COS NATURALNEGO !!!!!

Amiga1240

Zobacz Ojca Mateusza, tam nie ma ani jednej sceny obrzydliwej, polecam.

ocenił(a) serial na 8
Amiga1240

Jak na mężczyznę podpisującego się żeńskim pseudonimem Amiga, bardzo konserwatywna opinia.

Salimar

Amiga to nie żeński pseudonim tylko marka komputerów produkowanych w latach 80-tych. Młodzi nie rozumieją.

ocenił(a) serial na 8
ladywhitesnake

Dziękuję za przypuszczenie, że jestem młody. Oczywiście doskonale wiem, że to marka komputerów, ale również "przyjaciółka". Wybieram drugą opcję,. To miał być taki żart, ale młodzi nie rozumieją.

ocenił(a) serial na 9
Amiga1240

Bogu dzięki! Znalazł się wreszcie ktoś normalny! P.S. Oglądał Pan to z żoną i dziećmi? Proszę o poradę, bo nie wiem jak będzie najnormalniej.

Amiga1240

To jest dosłownie serial o gejach, czego się spodziewałeś? W romansach hetero nie uprawiają seksu? To zależy na pochwałę, że tak realistycznie jest pokazane, bo stety niestety mężczyźni są z definicji mocno "seksualni" więc w relacjach gejowskich ma to szczególnie duże znaczenie i jest to zresztą w serialu realistycznie ukazane bez żadnego zakrzywienia rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones