PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212278}

Zuchy Hogana

Hogan's Heroes
6,7 43
oceny
6,7 10 1 43
Zuchy Hogana
powrót do forum serialu Zuchy Hogana
marinho

Jeśli podobało ci się Allo Allo to pewnie i ten serial by ci podszedł.

gloszuk

Ma to ktos z lektorem?

maciek27

od 1 lutego 2021 na TNT pod tytułem "Zuchy Hogana".

maciek27

Mam wszystkie odcinki (Zagraniczne BluRay + zmiksowana polska ścieżka ). Mogę Ci udostępnić. Pisz PW

gloszuk

Po kilu pierwszych odcinkach niestety muszę stwierdzić, że nie dorównuje Allo Allo. A szkoda, bo po opisie zapowiadał się fajnie.

Bzium_3

All Allo to jednak brytyjski humor Hogan ma słabsze i dużo lepsze odcinki, ale jestem zdania, że większość jest zabawnych i na dobrą ocenę zasługuje.

buterfly

Poza tematyką wojenną to chyba jednak dwa różne seriale. Mogę powiedzieć, że na Allo Allo wychowałem się, ale gdy wróciłem do niego po latach zrozumiałem, że nie do końca jest to produkcja skierowana do dzieci. Zakładam, że dlatego nadal mnie bawi. Muszę sprawdzić jak to wygląda w przypadku Benny Hill, ale pewnie jest podobnie. Z tego co pamiętam to stary zbok macał kobiety w pończochach ;) Ciekawe czy gdyby dzisiaj wyszyły te produkcje, to byłyby pokazywane tylko w godzinach wieczornych?

Wydaje mi się, że Zuchy Hogana, to serial bardziej familijny. Taki do niedzielnego obiadu. Czyli taki jakim w latach dziewięćdziesiątych było Allo Allo czy Benny Hill ;)
A ja po prostu jestem za stary na te żarty.

Bzium_3

Allo Allo i Ben Hill miał bardziej pikantny humor nawet o zabarwieniu erotycznym, Zuch Logana od powyższych tytułów zdecydowanie bardziej serial familijny, jedyne co uważam było akurat na minus tego serialu to dodanie śmiechu z widowni, nie mniej dobre aktorstwo i humor który nie jest wymuszony polecam właśnie po tygodniu pracy :)

marinho

Ja się o nim dowiedziałem z Community, ale jeszcze nie oglądałem.

marinho

Puszczają na TNT. Bardzo dobra decyzja o emisji tego nieznanego w Polsce serialu, który nawet nie miał do tego czasu polskiego tytułu, więc zakładam, że to premiera w polskiej telewizji. Lubię retro, warto prowadzić taką politykę. Telewizja z misją i celem.

Mowiacy_do_reki

Czy ten serial był w latach 90 w jakiejkolwiek polskiej tv ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones