PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608601}
8,2 19 297
ocen
8,2 10 1 19297
Need for Speed: Underground 2
powrót do forum gry Need for Speed: Underground 2

Najlepszy NFS!.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem najlepszy z nfs, soundtrack nastawiony bardziej na muzykę klasy techno, niż
punk rocka jak w przypadku Underground1. Niezwykły engine gry, przejście z zachodu słońca
na noc, warunki pogodowe jak deszcz - wizualnie, efekt dźwiękowy. Pamiętam zrobiło na mnie
wrażenie jak samochód w kałuże wjechał przy prędkości po przejściu deszczu, zdziwiłem się z
tego efektu. Niezwykłe przepiękne Light City, modele samochodów, Zaawansowany efektowny
tuning, chociaż przy końcu gry nie musiały być te party chromowane. Dodana klasa SUV moim
zdaniem ciekawa opcja, czy potrzebna - nie, lecz dobrze ustabilizowana, jakieś 2-4 procent gry.
Czas kariery bardzo długi, możliwość zmiany trudności gry w menu, nie wybierając jej przed
każdym wyścigiem jak w przypadku Undergrounda1. Jeśli chodzi o minusy gry to dla mnie nie
ma takich, z czego wynika ocena między innymi. Z czystym sumieniem 10!. Żałuje że nie wyszła
trójeczka.

Również z niecierpliwością czekam na tróję, a jeżeli fani w ciąż będą tak naciskali Underground 3 to tylko kwestia czasu, z drugiej strony takie gadżety jak neony itp. wyszły już z mody! pierwsza część Undergrounda powstała na początku millenium, a wtedy wszyscy zachwycali się filmem Szybcy i Wściekli, teraz nie znajdzie się samochodów z neonami, ogromnym car audio czy hydrauliką. Dzisiejsza moda tuningu opiera się bardziej na NFS ProStreet niż Underground 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones