PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622913}
8,4 11 071
ocen
8,4 10 1 11071
Tekken 3
powrót do forum gry Tekken 3

Pamiętam te czasy

użytkownik usunięty

Pamiętam jak kiedyś się grało w tekkena 3 długimi godzinami, jeszcze jak do podstawówki chodziłem robiliśmy takie turnieje tekkena.To były czasy.Zawsze najbardziej lubiłem grać w tekkena 3 i ttt na ps2.To były moje dwie ulubione bijatyki.W tekkenie 3 moje ulubione postacie to: Jin,Eddie,Bryan,Heihachi,Nina.Również ciekawa była opcja tekken ball.Muszę kiedyś powrócić do tej świetnej gry.

ocenił(a) grę na 10

no zgadzam się te dwie części najlepsze (T3 i TTT) miałem w nie nagrane co najmniej 5000 godzin :P
Moje ulubione to : bryan ,paul , nina , ogr

ocenił(a) grę na 10
blysk_2

pliis, ja specjalnie parę lat temu pada kupiłam, żeby móc grac w to na kompie ;)

ocenił(a) grę na 10

Ja też mam takie wspomnienia tylko, że miałem psX chodząc do 0-1 podstawówki ;)
Moja ulubiona postać to Kazuya, Devil Jin, Raven, Murdock, Yoshimitsu, King i Jack :D

ocenił(a) grę na 10
czuczulka

I jeszcze Brayan

użytkownik usunięty
czuczulka

Tzn.miałeś psx'a od zerówki do pierwszej klasy podstawowej? chyba,że źle zrozumiałem. Jeśli tak to trochę zbyt krótko.Ja miałem psx'a od czwartej podstawówki do trzeciej gimnazjum.A w pierwszej gimnazjum doczekałem się ps2.To były czasy.A grałeś może w Vigilante8 lub Vigilante8 second ofense na psx'a, to były też świetne gry.Teraz mam Xboxa360 używanego kupionego od kolegi ze 2 lata temu za 500 zł.Na nówkę nie miałem już niestety kasy.O Playstastion3 to narazie mogę pomarzyć,ale kiedyś może kupię.

ocenił(a) grę na 10

PSX miałem od 0-1 klasy do 2 albo 3, później za hajs z komunii kupiłem sobie ps2 i mam go do dzisiaj, ale nie gram na nim od roku (ostatnia gra w jaką grałem na nim to SVR 2011). Włączę go dopiero za niedługo, aby zagrać se w Tekkena 3, 4, 5, Metal Gear Solid 3 i może GTA S.A. , bo będę znów kupował (te gry);D. A za niedługo pomyślę nad kupnem Xboxa. A co do tytułów, które podałeś nie grałem w nie, bo niezbyt interesują mnie samochodówki.

ocenił(a) grę na 9
czuczulka

W Tekkenie 3 nie było Ravena.

ocenił(a) grę na 10
Labret

Ale ja mówię ulubione postacie z całej serii.

ocenił(a) grę na 10

Heniek jest potężny. Jednak Lei we wprawnych rękach (np. moich) to istny postrach dla innych postaci.

DIDASKALIA

najlepsza była Nina Williams i Jin Kazama , graliśmy całymi godzinami na ps przeciwko sobie , to były naprawdę świetne czasy szkoda że już nie wrócą :)

ocenił(a) grę na 10
Ladybaby

Nina była bardzo wszechstronną postacią. Miała multiparty, rewersale, najmocniejsze combo ze wszystkich postaci. Mnie jednak nie przypadła do gustu bo miała mało pojedynczych uderzeń zadających duże obrażenia. Wolałem postacie typu Heniek, Paul, Bryan. Czasy zawsze mogą powrócić: ja wczoraj grałem z moim przyjacielem o 22 na dworze z padami od playstation w dłoniach, które był podłączone przejściówką do laptopa stojącego na przyklatkowej ławce :) Graliśmy akurat w ISS przez emulator ale w tekken'a też się da. Niestety bateria w laptopie przy -5 szybko się wyczerpuje:)

DIDASKALIA

mam jeszcze tekken 3 to chyba sobię kupie ps jedynke :)) mam ochotę pograć :D

ocenił(a) grę na 10
Ladybaby

Wystarczy emulator "epsx", płytę do napedu komputera, i byle jaki Pad. To wystarczy. Ale ps zawsze warto mieć nawet dla samego sentymentu. Czasami gram w trójeczkę na telefonie też przez emulator, trzeba sie przyzwyczaić do sterowania ale poza tym gra się rewelacyjnie. Niestety samemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones